Kolekcja delux

Meble w stylu prowansalskim (de-luxe). Kolekcję mebli w stylu prowansalskim charakteryzuje delikatny, prosty i ponadczasowy styl, Sprzyjają temu pastelowe kolory jak różowy , kremowy , miękki fioletowy, turkusowy, zielony, szary i biały . Meble wykonane są z wysokiej jakości litego drewna (dąb, olcha), które będą służyć przez wiele lat bez straty jakości i atrakcyjności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz kolekcje

Kolekcja mebli woskowanych

Proponujemy Państwu meble wykonane z litego drewna sosnowego tworzone na styl rustykalny. Wszystkie materiały użyte do wykonania kolekcji Hacienda są produktami ekologicznymi. Meble są wykończone woskami naturalnymi produkowanymi na bazie wosków pszczelich. Wszystkie elementy typu: sęki, przetarcia, pęknięcia, nierówności, ręcznie robione i postarzane okucia są zamierzoną częścią stylistyki produktu, w celu uzyskania niepowtarzalnej atmosfery mebli rustykalnych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą.

Zobacz kolekcje

 

Kolekcja sosnowa

W ofercie kolekcji proponujemy duży wybór klasycznych mebli sosnowych mebli do sypialni i salonu. Ta kolekcja to połączenie tradycyjnych mebli drewnianych z nowoczesnymi elementami takimi jak chromowane uchwyty, matowe szkło. Połączenie to zachwyca prostotą oraz komfortem użytkowania .nasze meble to wygoda, funkcjonalność w nowoczesnej, eleganckiej formie, charakteryzującą się najwyższą jakością wykonania oraz zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Urok niepowtarzalnego drewna zapewni niepowtarzalny klimat każdego wnętrza.

Zobacz kolekcje

Kolekcja brzozowa

Kolekcja wykonana w 100% z drewna brzozowego. Drewno brzozowe charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i dlatego też doskonale nadaje się do produkcji mebli. Wszystkie materiały użyte w kolekcji są produktami ekologicznymi. Meble są wykończone woskami pochodzenia naturalnego. Elementy typu: sęki, pęknięcia, nierówności spowodowane są ręcznym ich wykonaniem, naturalnym wyglądem i pracą drewna.

Zobacz kolekcje

 

Krzesła i stoły dębowe

Oferowane stoły i krzesła to meble naturalne, wykonane z litego drewna dębowego i pokryte skórą najwyższej jakości. Cechuje je piękno i prostota formy która sprawia że idealnie komponują się do każdego wnętrza. Drewno dębowe do produkcji stołów i krzeseł zanim trafi do obróbki ,jest odpowiednio przez nas wcześniej składowane i selekcjonowane. Meble charakteryzuje niezwykła solidność wykonania, co sprawia ze będą Państwo mogli się cieszyć nimi przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz kolekcje

Materace

Bogata propozycja materacy renomowanych firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz ofertę

Categories

Dostawa

Newsletter