Subcategories

Meble Hacienda

Proponujemy Państwu meble wykonane z litego drewna sosnowego tworzone na styl rustykalny.
Wszystkie materiały użyte do wykonania kolekcji Hacienda są produktami ekologicznymi. Meble są wykończone woskami naturalnymi produkowanymi na bazie wosków pszczelich.
Wszystkie elementy typu: sęki, przetarcia, pęknięcia, nierówności, ręcznie robione i postarzane okucia są zamierzoną częścią stylistyki produktu, w celu uzyskania niepowtarzalnej atmosfery mebli rustykalnych.
Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą.

Pielęgnacja i użytkowanie mebli:

Usunąć kurz czystą, suchą ściereczką. Czyścić miękką szmatką z użyciem preparatu z woskiem do mebli drewnianych. Środek nałożyć na szmatkę (nie na mebel) i przecierać okrężnymi ruchami, aż do wypolerowania.

Meble lakierowane:

Usunąć kurz miękką, suchą ściereczką. Przecierać lekko wilgotną szmatką z niewielką ilością płynu do czyszczenia powierzchni drewnianych.

Uwaga:

Mebel należy użytkować w pomieszczeniach gwarantujących zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi, o warunkach wilgotności powietrza 40-70% i temperaturze powietrza 15 – 30 C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie stawiać gorących naczyń na woskowanej powierzchni. Meble woskowane na początku użytkowania wydzielają charakterystyczny zapach wosku, co nie jest wadą produktu i z czasem minie. Świeżo nałożony wosk z uwagi na swe właściwości może się ścierać. Aby temu zaradzić należy kilkakrotnie wypolerować mebel suchą czystą ściereczką flanelową.

Meble sosnowe

   W ofercie kolekcji proponujemy duży wybór klasycznych mebli sosnowych mebli do sypialni i salonu. Ta kolekcja to połączenie tradycyjnych mebli drewnianych z nowoczesnymi elementami takimi jak chromowane uchwyty, matowe szkło. Połączenie to zachwyca prostotą oraz komfortem użytkowania .nasze meble to wygoda, funkcjonalność w nowoczesnej, eleganckiej formie, charakteryzującą się najwyższą jakością wykonania oraz zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Urok niepowtarzalnego drewna zapewni niepowtarzalny klimat każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Meble lakierowane:


Usunąć kurz miękką, suchą ściereczką. Przecierać lekko wilgotną szmatką z niewielką ilością płynu do czyszczenia powierzchni drewnianych.

Materace

Bogata propozycja materacy renomowanych firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolekcja delux

Meble w stylu prowansalskim (de-luxe)

Kolekcję mebli w stylu prowansalskim charakteryzuje delikatny, prosty i ponadczasowy styl, Sprzyjają temu pastelowe kolory jak różowy , kremowy , miękki fioletowy, turkusowy, zielony, szary i biały . Meble wykonane są z wysokiej jakości litego drewna (dąb, olcha), które będą służyć przez wiele lat bez straty jakości i atrakcyjności.
 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

View :

Komoda COM03

Komoda składa się z trzech funkcjonalnych szuflad, ozdobionych ręcznie wykonanymi uchwytami. Całość wyróżnia solidne i estetyczne wykonanie oraz trwałość w użytkowaniu. Szafka pakowana i wysyłana jest w całości. Wymiary zewnętrzne to:50x40x69.

480,00 zł

Komoda COM01

Komoda COM01 Komoda z kolekcji hacienda. Komoda składa się z szafki zamykanej drzwiczkami oraz pojemnej szuflady tuż pod blatem. Komoda jest pakowana i w całości wysyłana do klienta. Jej wymiary są następujące:50x40x60

399,00 zł

Ławka

Ławka 2-osobowa 145cm

780,00 zł

Łóżko model „ACC” 120x200

Łóżko model „ACC” z kolekcji Hacienda, które produkujemy w całości z materiałów ekologicznych tj.drewna litego i pokrywamy wysokiej jakości woskiem naturalnym. Mebel jest solidnie i estetycznie  wykonany oraz trwały w użytkowaniu.

980,00 zł

Regał D11

Regał z kolekcji Hacienda. Regał wykończony jest woskiem naturalnym, produkowanym na bazie wosku pszczelego. Regał ozdobiony jest ręcznie wykonanymi zawiasami i uchwytami. Wymiary zewnętrzne to: 113x49x196.

1 350,00 zł

Stół MES03 80x80x76

Stół z kolekcji  kolekcji Hacienda.Stół wykonany jest z materiałów ekologicznych i pokryty woskiem naturalnym. Nogi stołu są odkręcane do transportu i na życzenie państwa mogą być proste lub ozdobione toczonym wzorem.  Wymiary stołów dostępne  z kolekcji HACIENDA:Wymiary (dł./szer/wys.)  i ceny :80/80/76140/80/76180/90/76200/100/76 Do stołu można dokupić...

650,00 zł

Categories

Dostawa

Newsletter