Meble sosnowe

Meble sosnowe

/ There are 70 products.

   W ofercie kolekcji proponujemy duży wybór klasycznych mebli sosnowych mebli do sypialni i salonu. Ta kolekcja to połączenie tradycyjnych mebli drewnianych z nowoczesnymi elementami takimi jak chromowane uchwyty, matowe szkło. Połączenie to zachwyca prostotą oraz komfortem użytkowania .nasze meble to wygoda, funkcjonalność w nowoczesnej, eleganckiej formie, charakteryzującą się najwyższą jakością wykonania oraz zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Urok niepowtarzalnego drewna zapewni niepowtarzalny klimat każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Meble...

More
View :

Komoda 4

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada pięć szuflad na metalowychprowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).s.100 w 100 g 47

670,00 zł

Komoda 6

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada trzy duże szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).s. 80 w 78 g 47

500,00 zł

Komoda 7

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada cztery szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

650,00 zł

Komoda 10

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada cztery duże i dwie małe szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

770,00 zł

Komoda 14

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada trzy szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

399,00 zł

Komoda 17

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada dwie szuflady na metalowych prowadnicach oraz parę drzwiczek, wewnątrz półka.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

340,00 zł

Szafka 26

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada wnękę w górnej części oraz dwie szuflady na metalowych prowadnicach.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

190,00 zł

Szafka 28

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada szufladę na metalowych prowadnicach oraz drzwiczki.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

178,00 zł

Szafka 31

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada dwie szuflady na metalowych prowadnicach.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

150,00 zł

Products by page

Categories

Dostawa

Newsletter