HACIENDA styl

Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w produkcji mebli z pełnowartościowego litego drewna. Swoje działania opieramy przede wszystkim na doświadczeniu w tej branży oraz fachowym podejściu do klienta. Firma posiada dobrą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.


Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu, nawet bardzo nietypowemu zamówieniu.
Jesteśmy w stanie dostarczyć meble standardowe jak i wykonane według projektu i zapotrzebowania inwestora.
Od niedawna produkujemy proste takich jak na zdj.

Wykonamy meble niemal do każdego rodzaju wnętrza wykorzystując przy tym różne style.

Zajmuje się również kompleksowym wyposażeniem:

  • - hoteli
  • - restauracji
  • - karczm
  • - moteli
  • - pensjonatów
  • - i wszelkiego rodzaju obiektów użytkowych.

Z roku na rok podnosimy standardy produkcji naszych mebli aby Mottem było dążenie do perfekcji.

MEBLE

Meble dostępne w ofercie charakteryzują się solidnością wykonania, przystępnymi dla klienta cenami jak również bogatymi gamami wzorów, kolorów i okuć.

Bogactwo stylów, kształtów naszych kolekcji, pozwoli na wybór pięknych i oryginalnych mebli do twojego domu z litego drewna, zarówno w stylu skandynawskim , postarzanym jak i nowoczesnym.

Nasze produkty są w wysokim stopniu wykonywane i wykańczane ręcznie. Nic nie zastąpi doświadczonych rąk i oczu przy pracy z takim surowcem jakim jest lite drewno. Dlatego wiemy, że oferujemy Tobie i Twojej rodzinie produkt najwyższej jakości. Gotowe meble wysyłamy bezpośrednio do Ciebie, unikając kosztów magazynowania, transportu oraz marż pośredników. Cały proces, od zamówienia do dostawy, trwa od 7dni do 4-5 tygodni.


Nasze standardy jakości spełniają najwyższe wymogi, począwszy od dostaw materiału, po wykonanie i wykończenie. Starannie wyselekcjonowane drewno, okucia własnoręcznie robione. Specjalistyczne lakiery ekologiczne oraz naturalne woski pszczele i oleje z Anglii. Woski którymi posługujemy się przy wykończeniu mebli znakomicie podkreślają naturalną strukturę drewna i wydobywając ukryte w nich piękno.

SPRZEDAŻ I WSPÓŁPRACA

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, stacjonarną i wysyłkową oraz sprzedajemy nasze produkty również poprzez współpracę z partnerami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów.