Podkategorie

Meble Hacienda

Przedstawiamy wyjątkowe, woskowane meble Hacienda, wykonane w stylu rustykalnym. Są to meble z litego drewna sosnowego, które wykańczamy ręcznie, by nadać im niepowtarzalnego wyglądu. Stosujemy sprawdzone zabiegi, tworząc kontrolowane, starannie przemyślane przetarcia, pęknięcia i nierówności, dzięki którym wyposażenie zyskuje swój wyjątkowy styl. Wykorzystanie naturalnego drewna o pięknej barwie i unikalnym usłojeniu sprawia, że są to produkty jedyne w swoim rodzaju. Do ich wykończenia stosujemy naturalne woski pszczele, dzięki którym wyposażenie zyskuje doskonały wygląd. Ręcznie wykonane, postarzane okucia idealnie dopełniają rustykalnego stylu, dodatkowo wpływając na unikalność całości. Prezentujemy szeroki wybór sprzętów, które pozwolą na wyposażenie salonu, sypialni lub gabinetu. Każdy z nich został wykonany z najwyższą starannością, przy dbałości o każdy szczegół oraz odpowiednią selekcję wykorzystanego materiału, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania Klientów pod każdym względem.

Pielęgnacja i użytkowanie mebli:

Usunąć kurz czystą, suchą ściereczką. Czyścić miękką szmatką z użyciem preparatu z woskiem do mebli drewnianych. Środek nałożyć na szmatkę (nie na mebel) i przecierać okrężnymi ruchami, aż do wypolerowania.

Meble lakierowane:

Usunąć kurz miękką, suchą ściereczką. Przecierać lekko wilgotną szmatką z niewielką ilością płynu do czyszczenia powierzchni drewnianych.

Uwaga:

Mebel należy użytkować w pomieszczeniach gwarantujących zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi, o warunkach wilgotności powietrza 40-70% i temperaturze powietrza 15 – 30 C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie stawiać gorących naczyń na woskowanej powierzchni. Meble woskowane na początku użytkowania wydzielają charakterystyczny zapach wosku, co nie jest wadą produktu i z czasem minie. Świeżo nałożony wosk z uwagi na swe właściwości może się ścierać. Aby temu zaradzić należy kilkakrotnie wypolerować mebel suchą czystą ściereczką flanelową.

Meble sosnowe

Nasza kolekcja zawiera meble sosnowe, wykonane z litego drewna najlepszego gatunku. Prezentujemy wyposażenie do sypialni i salonu, które stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Wykorzystanie naturalnego surowca o unikalnym usłojeniu i klasycznych barwach sprawia, że meble te pasują doskonale do każdego wnętrza. Prosta forma i nowoczesne wykończenia z zastosowaniem chromowanych uchwytów oraz matowego szkła dodaje całości funkcjonalności i uniwersalności. Są wyposażeniem eleganckim, a przy tym wygodnym w użytkowaniu, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania każdego Klienta. Przy produkcji zwracamy ogromną uwagę na detale, co sprawia, że nasze wyroby są zawsze starannie wykonane i dopracowane co do najdrobniejszego szczegółu. Nasi Klienci mogą liczyć na bardzo wysoką jakość, modny wygląd oraz przystępne ceny. Szeroki wybór produktów pozwoli na znalezienie wyposażenia do każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Meble lakierowane:


Usunąć kurz miękką, suchą ściereczką. Przecierać lekko wilgotną szmatką z niewielką ilością płynu do czyszczenia powierzchni drewnianych.

Materace

Bogata propozycja materacy renomowanych firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolekcja delux

Meble w stylu prowansalskim (de-luxe)

Kolekcję mebli w stylu prowansalskim charakteryzuje delikatny, prosty i ponadczasowy styl, Sprzyjają temu pastelowe kolory jak różowy , kremowy , miękki fioletowy, turkusowy, zielony, szary i biały . Meble wykonane są z wysokiej jakości litego drewna (dąb, olcha), które będą służyć przez wiele lat bez straty jakości i atrakcyjności.
 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kolekcja brzozowa

Kolekcja wykonana w 100% z drewna brzozowego. Drewno brzozowe charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i dlatego też doskonale nadaje się do produkcji mebli. Wszystkie materiały użyte w kolekcji są produktami ekologicznymi. Meble są wykończone woskami pochodzenia naturalnego. Elementy typu: sęki, pęknięcia, nierówności spowodowane są ręcznym ich wykonaniem, naturalnym wyglądem i pracą drewna.

Zobacz :

Obniżka!

Ławka

780,00 zł
Dostępny
Dodaj Wyświetl

Dostawa

Newsletter

tel. +48 609 355 846
tel. +48 605 306 250

Zostańmy przyjaciółmi