Meble sosnowe

Meble sosnowe

/ Jest 70 produktów.

Nasza kolekcja zawiera meble sosnowe, wykonane z litego drewna najlepszego gatunku. Prezentujemy wyposażenie do sypialni i salonu, które stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Wykorzystanie naturalnego surowca o unikalnym usłojeniu i klasycznych barwach sprawia, że meble te pasują doskonale do każdego wnętrza. Prosta forma i nowoczesne wykończenia z zastosowaniem chromowanych uchwytów oraz matowego szkła dodaje całości funkcjonalności i uniwersalności. Są wyposażeniem eleganckim, a przy tym wygodnym w użytkowaniu, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania każdego Klienta. Przy produkcji zwracamy...

Więcej
Zobacz :

Komoda 4

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada pięć szuflad na metalowychprowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).s.100 w 100 g 47

670,00 zł

Komoda 6

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada trzy duże szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).s. 80 w 78 g 47

500,00 zł

Komoda 7

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada cztery szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

650,00 zł

Komoda 10

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada cztery duże i dwie małe szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

770,00 zł

Komoda 14

Komoda z litej sosny, lakierowana. Komoda posiada trzy szuflady na metalowych prowadnicach.Komoda wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

399,00 zł

Komoda 17

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada dwie szuflady na metalowych prowadnicach oraz parę drzwiczek, wewnątrz półka.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

340,00 zł

Szafka 26

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada wnękę w górnej części oraz dwie szuflady na metalowych prowadnicach.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

190,00 zł

Szafka 28

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada szufladę na metalowych prowadnicach oraz drzwiczki.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

178,00 zł

Szafka 31

Szafka z litej sosny, lakierowana. Szafka posiada dwie szuflady na metalowych prowadnicach.Szafka wysyłana w całości. (możliwość wysyłki w wersji do samodzielnego montażu).

150,00 zł

Produkty na stronie

Kategorie

Dostawa

Newsletter

tel. +48 609 355 846
tel. +48 605 306 250

Zostańmy przyjaciółmi