Producent mebli drewnianych

Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w produkcji mebli z pełnowartościowego litego drewna. Swoje działania opieramy przede wszystkim na doświadczeniu w tej branży oraz fachowym podejściu do klienta. Firma posiada dobrą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.


Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu, nawet bardzo nietypowemu zamówieniu.Jako wieloletni, doskonale znający swoją branżę producent mebli drewnianych, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom realizacje standardowe, jak również przygotować i takie, których podstawą będzie indywidualny, dostarczony przez inwestora projekt.

Hacienda to zespół ludzi pełnych zapału, nie bojących się wyzwań oraz gotowych do realizacji najtrudniejszych i nawet najbardziej wyjątkowych zleceń. Przygotowując meble z litego drewna zawsze łączymy to, co piękne i niepowtarzalne, z tym, co trwałe, długowieczne i funkcjonalne.

Wykonamy meble z litego drewna niemal do każdego rodzaju wnętrza wykorzystując przy tym różne style.

Zajmujemy się również kompleksowym wyposażeniem:

  •  - hoteli
  •  - restauracji
  •  - karczm
  •  - moteli
  •  - pensjonatów
  •  - i wszelkiego rodzaju obiektów użytkowych.

Naszym mottem jest dążenie do perfekcji, dlatego z roku na rok podnosimy standardy produkcji.

MEBLE

Meble z litego drewna, dostępne w ofercie przedsiębiorstwa Hacienda, charakteryzują się solidnością wykonania, przystępnymi dla klienta cenami, jak również bogatą gamą wzorów, kolorów i okuć.

Bogactwo stylów, kształtów naszych kolekcji, pozwoli na wybór pięknych i oryginalnych mebli z litego drewna, które doskonale dopasują się do charakteru Twojego domu – niezależnie od tego, czy został urządzony w stylu skandynawskim, nowoczesnym, czy też postarzanym.

Hacienda, jako producent mebli drewnianych, opierający się na wieloletniej tradycji oraz kunszcie wykonania każdego elementu – większość realizacji wykańcza ręcznie, nadając im w ten sposób wyjątkowego blasku i odkrywając ich potencjał. Mamy pełną świadomość tego, że nic nie zastąpi doświadczonych rąk i oczu przy pracy z takim surowcem jakim jest lite drewno. Dlatego wiemy, że oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Gotowe realizacje wysyłamy bezpośrednio do Państwa, unikając kosztów magazynowania, transportu oraz marż pośredników. Cały proces, od zamówienia do dostawy, trwa od 7dni do 4-5 tygodni. Konkretny termin finalizacji zamówienia przedstawiany jest przez nas Klientowi bezpośredni – zależy od stopnia trudności projektu.

Nasze standardy spełniają najwyższe wymogi, począwszy od jakości materiału, po wykonanie i wykończenie; starannie wyselekcjonowane drewno, okucia własnoręcznie robione, specjalistyczne lakiery ekologiczne oraz naturalne woski pszczele i oleje z Anglii. Woski którymi posługujemy się przy wykończeniu każdego projektu znakomicie podkreślają naturalną strukturę materiału, z którego powstają nasze realizacje – pozwalają wydobyć ukryte w nich piękno.

SPRZEDAŻ  I WSPÓŁPRACA

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, stacjonarną i wysyłkową oraz sprzedajemy nasze produkty współpracując z partnerami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów.

tel. +48 609 355 846
tel. +48 605 306 250

Zostańmy przyjaciółmi